МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотний зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+380 (73) 037 38 28

+380 (99) 510 03 93

+380 (68) 445 86 68

зворотний дзвінок

LukaGalamar@gmail.com

ua ru
ua

Наша Асоціація - є чим пишатися !!

Наша Асоціація - є чим пишатися !!

Ось уже з 2013 року наша компанія є засновником і активним учасником УАВІ. Хотілося б поділитися з Вами подіями, які тепер є невід'ємною частиною нашої діяльності. 

Як з'ясовується некомерційні заходи можуть бути не менш цікавими і корисними, ніж виключно бізнес-проекти.

30 жовтня 2015 року, на базі нашого підприємства, проводився семінар Sing School, який був організований Українською Асоціацією Візуальної Індустрії (УАВІ). 

На семінар приїхали гості-рекламні компанії з усієї України (Київ, Дніпропетровськ, Полтава, Умань, Нова Каховка).

Перша частина семінару була присвячена темі «Використання нестандартних матеріалів в створенні рекламних конструкцій»

Тему читав генеральний директор підприємства «Luka Galamar» - Олексій Миколайович Столяров. У доповіді були відображені варіанти використання у виготовленні рекламних конструкцій таких нестандартних матеріалів, як екструдованого пінополістиролу, пінопласту, скла, дерева, металу, шкіри, чавунного лиття, а також способи їх обробки. «Напевно, тому ми всі тут - через творчості. Виготовляючи такі нестандартні вироби, ми робимо бізнес наших клієнтів набагато привабливіше »- заявив Олексій Столяров. Дійсно, можливість творити - окрилює, змушує закохуватися в свою роботу знову і знову. Завдяки тому, що Олексій Столяров в рекламній сфері вже близько 20 років, і останні роки активно використовує у себе на виробництві всі ці матеріали, він зміг не тільки показати нам якісь роботи в підсумку виходять, але і поділився дуже цінними порадами по їх обробці, складанні , склеюванні, фарбування, а також показав деякі практичні приклади.

З другим доповіддю виступали представники німецької компанії
Tesa (клейкі стрічки)

Доповідь відзначився інтерактивністю, тому що представники компанії Tesa влаштували розіграш призів, і цим вдало підігріли азарт беруть участь! Так само вони на прикладах продемонстрували можливість використання клейких стрічок в рекламі і детально розповіли про їхні характеристики.

Основною темою третьої доповіді стало вислів: «Я хочу вас надихнути». Представник компанії WRS Пахомовский Валентин з блиском в очах і неймовірною харизмою продемонстрував можливості використання RGB-стрічки та іншого обладнання. Здається, освітлення - це вже константа в рекламі, твердий і неруйнівний фактор, але Валентин відкрив нам безліч оригінальних ідей по використанню освітлювального обладнання та детально розповів про способи його використання.

Заключною частиною цього дня стала доповідь про розробку архітектурної концепції міста Житомира

Олексій Столяров є одним із засновників даного масштабного проекту, тому він поділився напрацюваннями і дав безліч цінних порад щодо впровадження такої концепції в кожному місті України.

Дуже приємно було бачити колег, які, як і ми, «горять» своєю справою! Атмосфера однодумців дійсно надихала! Учасники ділилися своїми методами роботи, задавали багато питань, пропонували шляхи вирішення тієї чи іншої задачі. Ми сподіваємося, що кожен почув для себе щось корисне і зможе застосувати отримані знання на практиці!

На завершення хочеться сказати - «Ласкаво просимо в нашу Асоціацію, приєднуйтесь!».

семінар Sing School

семінар Sing School

семінар Sing School

семінар Sing School

Дата: 22.04.2016 Всі новини
Розробка