МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотний зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+380 (73) 037 38 28

+380 (99) 510 03 93

+380 (68) 445 86 68

зворотний дзвінок

LukaGalamar@gmail.com

ua ru
ua

Розробка паспортів оформлення та оздоблення фасадів будинків і споруд на території міста Житомира

Що таке паспорт оздоблення фасаду/будівлі і навіщо він потрібен?

Міська влада затвердила «Архітектурно-художню концепцію зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира» та порядок узгодження паспортів з оформлення та оздоблення фасадів будівель на території міста. У зв'язку з цим кожна будівля і споруда Житомира, незалежно від її відомчого підпорядкування, повинна мати паспорт. Цей документ містить ескізи будівлі, а також всю інформацію про матеріали, що використовуються при оздобленні. Перед затвердженням паспорт попередньо проходить перевірку у головного архітектора міста.

Чим ми будемо вам корисні?

Рекламно-виробнича компанія «Лука Галамар» («АртДизайн») пропонує Вам розробку документації Ваших фасадів. Спеціально для Вашої будівлі ми розробимо паспорт зовнішнього оздоблення фасаду з унікальним шифром в трьох примірниках. Окрім розробки документації ми можемо виготовити та змонтувати для Вас усі складових елементів фасаду: від вивіски і фризу, до світлових плафонів.

Що робити далі?

Після того, як Ви отримали готовий паспорт, його разом із заявою необхідно подати до Управління архітектури. Якщо Вам знадобиться допомога, ми проконсультуємо Вас з питань подальшої процедури і поліпшення зовнішнього вигляду фасаду.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ
Розробка