МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотний зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+380 (73) 037 38 28

+380 (99) 510 03 93

+380 (68) 445 86 68

зворотний дзвінок

LukaGalamar@gmail.com

ua ru
ua

Комплексне оформлення фасадів

Комплексне оформлення фасадів

Найбільш цілісне та позитивне сприйняття Вашої організації набуває за допомогою комплексного оформлення фасаду.

Існує декілька основних видів оформлення: практичний – обшивка фасаду касетами з алюмінієвих композитних панелей, раціональний – використання стандартних будівельних матеріалів, естетичний – обшивка деревом твердих порід. В будь-якому випадку, Ваш фасад передає настрій та атмосферу Вашого закладу, а ми допоможемо Вам підібрати та розробити саме таке оформлення, якого заслуговує організація Вашого рівня!

Кожен об’єкт зовнішнього оформлення: стіни та їх декорування, козирок, вивіска та фриз; торцеві панелі-кронштейни та штендеры – грають важливу роль в формуванні композиції фасаду.

Комплексне оформлення фасаду включає у себе:
 • оформлення вхідної групи (єдиний стиль оформлення фасаду, єдина ідея реалізації, яка має передати сутність та напрямок діяльності компанії);
 • оформлення вітрин (обклейка плівкою, об’ємні інсталяції, клік системи, інкрустація, інше);
 • основна вівиска (світлова/не світлова, об’ємна, плоска, окремо);
 • декоративні елементи (розміщення логотипу, елементів фірмового стилю або символів, які відповідають тематиці закладу на фасаді будівлі);
 • таблички (розпорядок роботи, адресні покажчики і т.п.);
 • додаткові елементи (додаткове оформлення світлом, штендери, маркізи, лайтбокси, світлові/не світлові плафони на кронштейн-панелях і т.п.).
 • Важливо розуміти, що мета комплексного оформлення – створити неповторну мелодію, щоб усі елементи фасаду відповідали єдиній стилістиці закладу, яка повторюється і в дизайні інтер’єру.

  ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ
  Розробка