МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотній зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+38 (068) 445 86 68

зворотній дзвінок
ua ru
ua

У/А/В/І SING SCHOOL В місті МУКАЧЕВО 28.11.2016 року

У/А/В/І SING SCHOOL В місті МУКАЧЕВО 28.11.2016 року Друзі, хочемо поділитися із Вами своїми враженнями про один із нещодавніх заходів, які проводила Українська Асоціація Візуальної Індустрії. Школа Sign School в місті Мукачево, яка проходила 28 жовтня 2016 року зібрала виробників з 12 міст України, і ми як одні із учасників та засновників не змогли остатись осторонь. До речі, це була перша школа, яка проводилась на західній Україні і було дуже приємно бачити нові обличчя зі Львову, Ужгороду, Хуста та інших міст України, які після відвідування школи зробили для себе висновки про те, як важливо бути серед учасників в такій великій Асоціації і вступили в ряди УАВІ.
Питання, які ми обговорюємо завжди  цікаві та необхідні в нашій роботі, не цей раз особливу увагу приділили питанням узгодження вивісок із візуальної реклами з органами місцевого управління. Це питання особливо цікаве та важливе для кожного із нас, так як ми щодня зіштовхуємось із цим.. Цей напрям для нас висвітлював Процишин Остап, власник компанії Регруп м. Львів.
Багато говорили про особливості світлодіодного освітлення в приміщеннях і застосування LED у зовнішній рекламі, адже це не тільки економічно вигідно, а й ефектно.
    Також було цікаво почути та відчути на дотик літери, які виготовлені із застосуванням різних технологій, які були розроблені в спеціальній лабораторії компанії Рив’єра особисто директором Ігорем Шепелевим.
    Наш директор Столяров Олексій Миколайович виступав із докладом  на тему: «Стандартні та нестандартні матеріали та технології для рекламно-декоративного оформлення готельно-ресторанного бізнесу». Цієї темою ми хотіли показати спеціалістам в області реклами, що час «стандартних» вивісок минув, а майбутнє – за цікавими ідеями та використанням нестандартних матеріалів (скла, пінополістіролу, дерева, шкіри, металу і т.д.) і технологіями, про використання яких, у рекламній індустрії, ще декілька років тому більшість із нас навіть і не замислювалась.
    Висловити подяку всім учасникам УАВ Іза проведену школу, адже наші заходи дуже важливі для всіх учасників, а також приємно, що вони завжди проходять в дружній атмосфері. До нових зустрічей…
Дата: 14.12.2016 Всі новини
Розробка