МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотний зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+380 (73) 037 38 28

+380 (68) 445 86 68

зворотний дзвінок

LukaGalamar@gmail.com

ua ru
ua

Такого Ви ще не бачили або Лука Галамар в Одесі

Такого Ви ще не бачили або Лука Галамар в Одесі

Звичайно ж, наше оформлення об'єктів не обмежується містами Житомирської, Київської та Вінницької областей. У нас багато об'єктів в Рівному, Харкові, Львові, Черкасах, Дніпропетровську та інших. Один з недавніх цікавих об'єктів ми робили в самому центрі прекрасної Одеси, біля центрального входу алеї Аркадія.

Ресторан «Жара» вийшов дуже ефектним, і своїм інтер'єром виділяється серед багатьох закладів. Побувавши тут, ти отримаєш тільки найяскравіші, позитивні враження - дуже смачна східна кухня, сервіс на вищому рівні, великий зал-караоке з підспівки професійних виконавців і, звичайно ж, незабутній інтер'єр.

Нам довірили весь комплекс робіт по оформленню: фасад, велика (22-х метрова) вивіска з об'ємним світловим елементом-сонцем з написом «Жара». До речі, напис має не тільки світлодіодне підсвічування, для посилення ефекту ми додали також різнокольорові стробоскопи. Вночі вивіска не просто притягує погляди, але і додає до атмосфери одеського вечора відчуття ароматів узбецьких прянощів =)

Усередині заклад виробляє просто приголомшливий ефект! Дизайнери без сумніву виконали величезну роботу, майже з придихом вимальовуючи кожен елемент. Ми, в свою чергу, оцінили їх працю і теж не осоромилися.

Як бачите на фото, інтер'єр дуже насичений, і потрібно було зберегти східну атмосферу, але не перестаратися і не перетворити інтер'єр в хаотичне нагромадження елементів. Тому підбір матеріалів відбувався дуже скрупульозно.

східний інтер'єр

Ресторан «Жара»

Почали ми з оформлення фасадних стекол. Узорная плівка з ефектом «паморозь» прикрасила двері, вікна ж ми декорували матовою білою плівкою, так само повторює східні мотиви. Вибір прохолодних квітів плівок пояснювався бажанням створити контраст між зовнішнім і внутрішнім простором, і варто зауважити, мета була повністю досягнута.

Далі нижню частину барної стійки ми прикрасили ажурним акрилом, візерунки на якому були виконані за допомогою лазерної порізки. Графічної підтримкою ми зобов'язані дизайнеру Олександру Кіріку, який довго вивчав узбецьку етнічну культуру і в слідстві розробив відмінний макет.

ресторан в східному стилі

інтер'єр ресторану Жара

 Також варто згадати витончене рішення з приводу зонування місць релаксу. Перегородки між місцями відпочинку зроблені з вологостійкої фанери, і так само лазерної порізкою виконані східні візерунки. За рахунок їх «легкості» у відвідувачів створюється враження.

Дата: 01.04.2016 Всі новини
Розробка