МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотний зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+380 (73) 037 38 28

+380 (99) 510 03 93

+380 (68) 445 86 68

зворотний дзвінок

LukaGalamar@gmail.com

ua ru
ua

Оформлення вхідної групи магазину "Класік" м. Житомир

Оформлення вхідної групи магазину "Класік" м. Житомир         Мережа магазинів чоловічого одягу «Класік» - це трендові речі для чоловіків, які відмінно орієнтуються в моді та надають перевагу діловому стилю в одязі. Один із магазинів мережі розташований на головній вулиці міста Житомира і давно завоював вибагливі чоловічі серця. Власники звернулися до нас із проханням розробки та реалізації дизайну вхідної групи, на зміни в якій їх   надихнула програма з реконструкції міста. До фасаду та вхідної групи, які являються обличчям магазину, висувалися такі самі критерії, як і до асортименту магазину, відповідно, нашим завданням було на обмеженому просторі передати класичну стриманість та елегантність.

    Натхненням при виборі кольорової гами проекту виступило поєднання коричневого та кольору шампань в класичному чоловічому костюмі. Цю ідею ми і втілили у життя.

    Роботи по проекту розпочалися з повного демонтажу старого фасаду, починаючи від вхідних дверей, закінчуючи козирком…Масштаби проекту ви можете оцінити за фотографіями.

    Над цим проектом працювали всі підрозділи нашої компанії. Першочергово ми розробили брендбук компанії, який виявив загальну концепцію дизайну. Після  проведення демонтажу був встановлений козирок з новою металоконструкцією. Для стилістики «Класік» мі обрали профрезеровані світлові елементи, що акцентувало увагу на стриманості та елегантності. Віконні пройми ми подовжили  для створення ефекту збільшення простору, в них були встановлені лайтбокси із композиту. Стеля козирка, колони, а також панелі біля лайтбоксів були обшиті панелями із дерева твердих порід. Також були встановлені світлодіодні точкові світильники над входом. Крім того, ми замінили двері, запропонувавши варіант із профілем в колір фризу, а також димовим склом кольору бронзи.

    Вийшло стильно та елегантно, результат радує очі, а Ви можете оцінити нашу роботу по фотографіям.
Дата: 16.12.2016 Всі новини
Розробка