МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотній зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+38 (068) 445 86 68

зворотній дзвінок
ua ru
ua

Нестандартні вироби

Нестандартні вироби Зовсім необов'язково використовувати найдорожчі матеріали, інкрустацію коштовностями, щоб створити прекрасну річ. Досить хорошої фантазії і вмілих рук.
У 2013 році компанія «Лука Галамар» створила для бутика парфумерії торговий острівець у вигляді копії Ейфелевої вежі, але в цьому році ми пішли далі.
Деякі чоловіки обіцяють відвести в Париж, а ми створили Париж на дому.
Завдання полягало в тому, щоб виготовити і доставити до місця установки копію Ейфелевої вежі висотою 5 метрів. Рішення про вибір матеріалів було прийнято на користь металу. При виготовленні використовувалася технологія лазерної порізки металу. Складність полягала у визначенні самої конструкції виходячи із заданих габаритних розмірів.
Незважаючи на всю складність, колектив ТОВ "Лука Галамар" вкотре з успіхом виконав всі поставлені завдання.
Цікавий факт: Ейфелева вежа - другий за відвідуваністю монумент Франції. Перший Нотр-Дам. З дня відкриття пам'ятник відвідало 236 мільйонів чоловік. У рік на вежу піднімається 6-7 мільйонів чоловік. До 2017 року очікується 300-мільйонні відвідувач творіння Ейфеля.
        Все так же чекаємо від Вас нових заявок, виконаємо роботу будь-якої складності. Ласкаво просимо! Дата: 10.05.2016 Всі новини
Розробка