МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотній зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+38 (068) 445 86 68

зворотній дзвінок
ua ru
ua

Ми робимо не тільки рекламу

Ми робимо не тільки рекламу

Напевно для багатьох, хто знає нашу компанію, великою новиною є те, що ми виробляє не тільки рекламні вироби, а й всілякі вироби зі скла. Серед наших робіт - вхідні групи, зупинки, душові кабіни, двері і багато інших цікавих проектів з загартованого скла будь-якої складності.

Скло - основний матеріал в сучасному дизайні

Основним принципом сучасного будівництва і архітектури є використання скла. Досить подивитися на сучасні офісні будівлі, в яких скляні вікна починаються від статі і закінчуються під стелею. Завдяки високим технологіям, що впроваджуються в будівництво, зарубіжні та вітчизняні виробники виготовляють скло, яке витримує великі навантаження, при цьому надаючи конструкції елегантний і «легкий» вид. Загартоване скло, або так зване флоат-скло, являє собою термічно полірований матеріал. Для його виробництва використовуються як і поліровані, так і поліровані листи. Їх укладають в спеціальні печі для загартування, попередньо виконавши в них необхідні отвори і вирізи, тому як готове загартоване скло свердлити, різати і піддавати інших механічних впливів не можна.

На сьогоднішній день обробка скла стала значно доступнішою, а саме скло дешевше. Тому цей матеріал став більш активно використовуватися для створення інтер'єрів, меблів і технологічних конструкцій. У торгових центрах часто можна зустріти скляний ліфт, що дозволяє спостерігати за навколишнім оточенням під час поїздки.

Окремо варто виділити зупинки громадського транспорту з загартованого скла. Вони мають естетичний, акуратний і сучасний вигляд; захищають від вітру, дощу і снігу, а в жаркий день дах, виготовлений ​​з матового скла, дає прохолодний затінок. На 80% складаються з загартованого скла зупинки громадського транспорту, які вже протягом півтора року виробляє і встановлює наша компанія в Житомирі і Києві викликають великий інтерес у представників міських адміністрацій інших обласних і районних центрів нашої країни.

Liberty Hall скляна підлога

скляний фасад скляний душ

Дата: 08.04.2016 Всі новини
Розробка