МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотній зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+38 (068) 445 86 68

зворотній дзвінок
ua ru
ua

Мега-проект. Компанія "Рудь"

Мега-проект. Компанія "Рудь"

Чи не для кого не секрет, що компанія «Рудь» є лідером серед українських виробників морозива. Продукція підприємства не лише задовольняє потреби, а й перевищує сподівання споживачів. Навіть найвимогливіші з них можуть знайти для себе свій смак в асортименті продукції.

Виходячи з цього, оформлення першого кафе морозива від компанії «Рудь» має так само передбачати всі очікування. Для нашої команди цей проект став сер'озним викликом, і його успішна реалізація в черговий раз підкреслює наш професіоналізм.

Уже сама назва закладу «Ice Fashion» говорить про те, що навіть найдрібніша деталь інтер'єру просякнута стилем і креативністю.

Вхідний портал, стіни, підвісна конструкція з дзеркальними кулями ... Всі елементи розроблені ексклюзивно для даного закладу і виготовлені із застосуванням широкого спектру сучасних матеріалів і технологій.

Акрил, ПВХ - пластики, екструдований пінополістирол, тканини, хром - лише мала частина з матеріалів, використаних нами при реалізації даного проекту.

У роботі по оформленню кафе «Ice Fashion», наші фахівці працювали з металом і деревом, пластиком і пінополістиролом. Фрезерування, 3D - порізка, драпірування, хромування, установка внутрішнього підсвічування з використанням світлодіодної продукції американської компанії ELF і багато інших технологічних процесів було використано для досягнення того результату, який Ви можете оцінити, відвідавши кафе «Ice Fashion» в торгово-розважальному центрі «Глобал UA », за адресою
м. Житомир, вул. Київська, 77
.

Результат виконаних робіт і позитивні відгуки від адміністрації закладу та їх відвідувачів дає заслужене право нашій команді пишатися собою.

Ice fashion

відвідувачі кафе морозива Рудь

відвідувачі кафе Рудь

Дата: 29.04.2016 Всі новини
Розробка