МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотний зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+380 (73) 037 38 28

+380 (99) 510 03 93

+380 (68) 445 86 68

зворотний дзвінок

LukaGalamar@gmail.com

ua ru
ua

Коли ми були "Арт Дизайн"

Коли ми були "Арт Дизайн"

У недалекому минулому, Ви, наші друзі, могли знати нашу компанію як «Арт Дизайн», багато води утекло з тих пір, ми зробили ребрендинг компанії, і тепер, як ви знаєте, ми-це дружна, успішна компанія «Лука Галамар». Хотілося б розповісти про початок нашої співпраці з мережею кафе «Варенична».

У самому центрі Житомира, на пішохідній вулиці Михайлівській відкрилося кафе з традиційною українською кухнею «ВАРЕНИЧНА Житомирські страви». У «Вареничної» Ви можете покуштувати наваристий борщ, деруни, вареники зі шкварками, картоплею, вишнею і багато інших національних українських страв. Так само в закладі подають домашні настоянки: вишнівка, медовуха, хреновуха.

«ВАРЕНИЧНА Житомирські страви» це один із закладів швидко розвивається мережі кафе - ресторанів, яка зародилася в м Чернігів, де стала дуже популярним місцем відпочинку, як для жителів Чернігова, так і для гостей міста. Варто відзначити, що в 2013 р кафе «ВАРЕНИЧНА Чернігівські страви» спромоглося отримати золоту нагороду від телепроекту «РЕВІЗОР».

Оформлення закладу виконано в традиційних українських кольорах: білому і червоному. Акуратний зовнішній вигляд вивіски та вхідної групи привертає увагу своєю лаконічністю і прикрашає історичний центр Житомира.

Команда рекламно - виробничої компанії «АРТ Дизайн» з радістю взялася за виготовлення даного замовлення.

На фризі, виконаному на основі металоконструкції з профільних труб різного перетину, облицьованого Металокомпозити ECOBOND, розташована об'ємна вивіска з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням і торцевої плафон.

Варенична Житомирські страви

Варенична Житомирські страви

Так само перед нашою компанією була поставлена ​​задача розробки і установки вхідної групи закладу. З цим завданням відмінно впорався один з підрозділів ART SIGN GROUP фірма Гута Pro. Вхідна група являє собою тамбур в якому зовнішні двері виконана в «теплом» алюмінієвому профілі (для забезпечення тепло- і шумо- ізоляції), внутрішня ж двері - цельностеклянная. Внутрішні двері обладнано маятникової системою відкриття - закриття, що дозволяє відвідувачам кафе особливо не замислюватися над тим в який бік вона відкривається.

Вже перед самим урочистим відкриттям у Нас народилася ідея як облагородити торцеву стіну будівлі, в якій розташовується кафе «Варенична». Оперативно підготувавши макет і підключивши до процесу професійних художників, на ранок Ми отримали великий український «рушник», що прикрашає торець будівлі від заснування до даху.

Тепер на початок 2016 роки ми зробили успішний і приємне для ока оформлення ще двох «Вареничних» на вул. Перемоги і в ТРЦ «Глобал».

Варенична вул. Перемоги

Варенична ТРЦ Глобал

Дата: 15.04.2016 Всі новини
Розробка