МЕНЮ
Еще больше наших работ:
www.artsign.com.ua
зворотний зв'язок

Будь ласка, залиште свої дані

+380 (73) 037 38 28

+380 (99) 510 03 93

+380 (68) 445 86 68

зворотний дзвінок

LukaGalamar@gmail.com

ua ru
ua

Тепер ZRFA знайти ще легше

Тепер ZRFA знайти ще легше На зламі 2016 та 2017 року у нас з’явився новий цікавий проект. Компанії ZRFA необхідно було створити інформаційну вивіску і допоміжну зовнішню систему навігації.

ZRFA – Міжнародний Центр Агро Стажування, який працює більше 20 років, з 1994 року. Організація займається  обмінними сільськогосподарськими молодіжними програмами за кордоном. Є членом Grow Abroad World Alliance, в який входить 27 країн-учасниць міжнародних обмінних молодіжних сільськогосподарських програм. На даний момент 2200 осіб вже пройшли міжнародні програми в різних кутках світу.

В нинішніх ринкових умовах більшість роботодавців вважають безсумнівним плюсом стажування й досвід роботи за кордоном. Крім того, майже кожна молода людина палко бажає подорожувати, до того ж, як приємно не тільки відпочити, але й привезти з собою такий цінний багаж знань.

Особливістю цього проекту було те, що офіс компанії знаходиться в житловій будівлі, і нам потрібно було створити лаконічну вивіску, яка одночасно служила б вказівником.

Зі свого досвіду ми знаємо, що чим менш нав’язлива конструкція, тим більше вона привертає до себе уваги. Таким чином, ми запропонували Замовнику Г-образну,  що заходить за куток будівлі, конструкцію з про фрезерованим логотипом, а також зі світловою стрілкою-вказівником.

Основою конструкції виступають алюмінієві композитні панелі Ecobond, а всередині короба встановлений світлорозсіювальний акрил Altuglass. Підсвітлення здійснюється за допомогою блоку живлення та світлодіодів яскравого білого світіння 3 smd американської компанії ELF. А інформаційні таблички ми виконали із зеленого акрилового скла з інкрустацією  білим склом. Вони розміщуються на дистанціонерах з нержавіючої сталі.

Проект вийшов дуже стильний і лаконічний. Сподіваємось, що тепер гості ZRFA будуть завжди знаходити дорогу до своєї мрії!  
Дата: Всі новини
Розробка